Ο Εθνικός Ο.Φ.Π.Φ. συμπλήρωσε 100 χρονια ζωής, έχοντας έτος ίδρυσης το 1923 και στο πλαίσιο αυτό θα πραγματοποιηθει, το Σάββατο 2 Δεκεμβρίου και ώρα 11:30 στο Δημοτικό Θέατρο Πειραιά, μια εκδήλωση προκειμένου να γιορτάσει όλη η οικογένεια του συλλόγου, τα χρυσά γενέθλια της ομάδας!
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
Ο Εθνικός Όμιλος Φιλάθλων Πειραιώς Φαλήρου γίνεται 100 ετών!
Η Διοίκηση και όλα τα τμήματα του προσκαλούν όλους τους αθλητές του, πρώην αθλητές καθώς και τους παλαίμαχους όλων των τμημάτων του να γιορτάσουμε μαζί τα ΧΡΥΣΑ μας γενέθλια το Σάββατο 2 Δεκεμβρίου 2023 και ώρα 11:30 στο Δημοτικό Θέατρο Πειραιά
100 χρόνια ΕΘΝΙΚΟΣ!
100 χρόνια προσφοράς στον ελληνικό αθλητισμό!
100 χρόνια πάντα μπροστά!
Παρακαλούμε θερμά όπως επιβεβαιώσετε την παρουσία σας στο email – [email protected]