![ΔΩΡΕΑΝ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΣΕΜΙΝΑΡΙΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΥΠΟ ΤΗΝ ΑΙΓΙΔΑ ΤΟΥ 1ου ΚΕΣΥ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ](https://koinoniki.gr/wp-content/uploads/2021/03/epaggelmatiko_seminario-680x365.jpg)
18 Μαρτίου 2021
Δωρεάν διαδικτυακός κύκλος σεμιναρίων: «Γονείς – Έφηβοι και Επαγγελματικός Προσανατολισμός σε περιόδους πανδημιών» ΥΠΟ ΤΗΝ ΑΙΓΙΔΑ ΤΟΥ 1ου ΚΕΣΥ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ. Η ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ: ΝΙΚΟ ΔΕΜΕΡΤΖΗ – Σύμβουλος Σταδιοδρομίας, Διευθυντής 1ου Γυμνασίου Καλλιθέας Τηλέφωνο: 2109422822 και 6977251668.
Ώρα διεξαγωγής των 4 επιμέρους θεματικών του κύκλου: 6 έως 8μμ.
To Σεμινάριο στηρίζουν: Η Αντιπεριφερειάρχης Νοτίου Τομέα Αττικής, ο Πρόεδρος της ΚΕΔΕ & Δήμαρχος Τρικάλων, οι Δήμοι Καλλιθέας, Ν. Σμύρνης, Π. Φαλήρου, Αλίμου και οι Ενώσεις Γονέων Καλλιθέας, Νέας Σμύρνης και Ελληνικού – Αργυρούπολης.