Εφημερίδα Κοινωνική

Διαβάστε τους αγώνες ποδοσφαίρου της Κυριακής 14/11 που θα γίνουν στα γήπεδα του Πειραιά (ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΕΠΣΠ)

 Breaking News

Διαβάστε τους αγώνες ποδοσφαίρου της Κυριακής 14/11 που θα γίνουν στα γήπεδα του Πειραιά (ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΕΠΣΠ)
13 Νοεμβρίου 2021

Διαβάστε τους αγώνες ποδοσφαίρου της Κυριακής 14/11/2021 
που θα γίνουν στα γήπεδα του Πειραιά (ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΕΠΣΠ)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 14/11

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

1. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 14/11/21 12:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ .., ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ Ζ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
2. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 14/11/21 15:00 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
3. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 14/11/21 15:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
4. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 14/11/21 15:30 ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ )
5. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 14/11/21 15:30 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
6. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 14/11/21 15:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ- ΣΤΑΜΟΣ)

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

7. ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 14/11/21 14:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
8. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 14/11/21 15:00 ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ .., ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ Ζ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

 

11. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 14/11/21 11:00 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .)
12. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 14/11/21 12:00 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΑΜΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ)
13. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 14/11/21 15:00 ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .)

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

 

14. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 14/11/21 12:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
15. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 14/11/21 12:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΔΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)
16. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 14/11/21 12:00 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
17. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 14/11/21 15:30 ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)

Γ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

 

18. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 14/11/21 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΟΥΤΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
19. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 14/11/21 12:00 ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ )
20. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 14/11/21 12:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ .)
21. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 14/11/21 15:00 ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 



Σχετικά άρθρα

Τελευταια

Εφημερεύοντα Φαρμακεία ΑΤΤΙΚΗΣ