Εφημερίδα Κοινωνική

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β” & Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ 2020-2021

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β” & Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ 2020-2021
10 Σεπτεμβρίου 2020

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων πρωταθλήματος της Β” και Γ” Κατηγορίας της Ε.Π.Σ.Πειραιά για τη σεζόν 2020-2021

Το πρόγραμμα των αγώνων των δυο κατηγοριών και των ομίλων τους παρατίθεται παρακάτω ως εξής:

Β” ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ :

1η αγωνιστική

• ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ

• ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΡΕΠΟ

• ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

• ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

• ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

• ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

2η αγωνιστική

• ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

• ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

• ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

• ΡΕΠΟ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

• ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

• ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

3η αγωνιστική

• ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

• ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

• ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΡΕΠΟ

• ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ

• ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

• ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

4η αγωνιστική

• ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

• ΡΕΠΟ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

• ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

• ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

• ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

• ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

5η αγωνιστική

• ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΡΕΠΟ

• ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ

• ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

• ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

• ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

• ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

6η αγωνιστική

• ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΡΕΠΟ

• ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

• ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

• ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

• ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

• ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

 7η αγωνιστική

• ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

• ΡΕΠΟ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

• ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

• ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

• ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

• ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

8η αγωνιστική

• ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

• ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ

• ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΡΕΠΟ

• ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

• ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

• ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

9η αγωνιστική

• ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

• ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

• ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

• ΡΕΠΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

• ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

• ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

10η αγωνιστική

• ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

• ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

• ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

• ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ

• ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΡΕΠΟ

• ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

11η αγωνιστική

• ΡΕΠΟ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

• ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

• ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

• ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

• ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

• ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

 

B” ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ :

1η αγωνιστική

• ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

• ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΡΕΠΟ

• ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ – ΘΗΣΕΑΣ

• ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

• ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

• ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ

2η αγωνιστική

• ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

• ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

• ΘΗΣΕΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

• ΡΕΠΟ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

• ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ

• ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

3η αγωνιστική

• ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

• ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ – ΘΗΣΕΑΣ

• ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΡΕΠΟ

• ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

• ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

• ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ

4η αγωνιστική

• ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΘΗΣΕΑΣ

• ΡΕΠΟ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

• ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ

• ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

• ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

• ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

5η αγωνιστική

• ΘΗΣΕΑΣ – ΡΕΠΟ

• ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

• ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

• ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ – ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ

• ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

• ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

6η αγωνιστική

• ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΡΕΠΟ

• ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΘΗΣΕΑΣ

• ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

• ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

• ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ

• ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

 7η αγωνιστική

• ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

• ΡΕΠΟ – ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ

• ΘΗΣΕΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

• ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

• ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

• ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ

8η αγωνιστική

• ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

• ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

• ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΡΕΠΟ

• ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΘΗΣΕΑΣ

• ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

• ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

9η αγωνιστική

• ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

• ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

• ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

• ΡΕΠΟ – ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ

• ΘΗΣΕΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

• ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

10η αγωνιστική

• ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

• ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ

• ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

• ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

• ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΡΕΠΟ

• ΘΗΣΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

11η αγωνιστική

• ΡΕΠΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

• ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ

• ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

• ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

• ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ

• ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

 

Γ” ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ :

1η αγωνιστική

• ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

• ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ

• ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

• ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

• ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ

2η αγωνιστική

• ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ

• ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ

• ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ

• ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ

• ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ

3η αγωνιστική

• ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

• ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ

• ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

• ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

• ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ

4η αγωνιστική

• ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

• ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ

• ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ

• ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ

• ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

5η αγωνιστική

• ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

• ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ

• ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ

• ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ

• ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ

6η αγωνιστική

• ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

• ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ

• ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΠΗΓΑΣΟΣ

• ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

• ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ

7η αγωνιστική

• ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ

• ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ

• ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ

• ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

• ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ

8η αγωνιστική

• ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

• ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

• ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

• ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ

• ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ

9η αγωνιστική

• ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ

• ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

• ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ

• ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ

• ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 



Σχετικά άρθρα

Τελευταια

Εφημερεύοντα Φαρμακεία ΑΤΤΙΚΗΣ