Εφημερίδα Κοινωνική

Δυνατούς ομίλους έβγαλε η κληρωτίδα της ΕΠΣΠ – Τα ζευγάρια του Κυπέλλου (πίνακες & φωτογραφίες)

 Breaking News

Δυνατούς ομίλους έβγαλε η κληρωτίδα της ΕΠΣΠ – Τα ζευγάρια του Κυπέλλου (πίνακες & φωτογραφίες)
03 Σεπτεμβρίου 2015

Ολοκληρώθηκε στα γραφεία της ΕΠΣ Πειραιά ο διαχωρισμός των ομίλων της Α’ και Β’ Κατηγορίας και η κλήρωση του κυπέλλου. Η διαδικασία των κληρώσεων διεξήχθη με άψογο τρόπο από τον Πρόεδρο της Επιτροπής Πρωταθλήματος και Κυπέλλου της Ένωσης κ. Κώστα Χολέβα. Παρευρέθηκαν τα μέλη του ΔΣ της ΕΠΣΠ, οι εκπρόσωποι όλων των συμμετεχόντων σωματείων και ο τοπικός τύπος.

Αναλυτικά οι όμιλοι:

Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος: Ίκαρος Καλλιθέας, Οδηγήτρια, ΑΕ Μαύρου Αετού Ολυμπιάδας, Ένωση Α.Α. Ρέντη, Ερμής Κορυδαλλού, Νίκη Ρέντη, Δόξα Πειραιά, Αστέρας Νίκαιας, Θύελλα Κορυδαλλού, ΑΟ Καραβάς, ΑΟ Χαλκηδώνα, ΑΟΚ Φαλήρου, Αμπελακιακός, Αίας Σαλαμίνας, Φαληρικός, Αετός Κορυδαλλού.

Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος: Κερατσίνι, Προοδευτική, ΑΕ Μοσχάτου, Ειρήνη 2005, Κύπρος Κορυδαλλού, ΑΕ Περάματος, Περαμαϊκός, Θύελλα Μοσχάτου, Ελλάς Ποντίων, Άρης Αμφιάλης, ΑΣ Δραπετσώνας, Σαλαμινομάχοι, ΑΕ Αίγινας, ΑΕ Νίκαιας, ΑΟ Κορυδαλλός, Χαραυγή.

Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος: Σπίθα, Πειραϊκός, Νέοι Δραπετσώνας, ΑΕ Χατζηκυριαείου, Νέοι Ευγενείας, Ήφαιστος, Θησέας, ΑΟ Πειραιάς, ΑΟΑΔ, Φοίνικας Αγίας Σοφίας, Αναγέννηση Μοσχάτου, Αστέρας Κερατσινίου, Νέο Ικόνιο, ΑΣ Ποντίων

Β’ Κατηγορία 2ος Όμιλος: Παντζιτζιφιακός, Πανιώνιος Κερατσινίου, Πανφαληρικός, ΑΟ Ζέας, Παννεαπολικός, ΑΟ Καστέλλας, Αρμενική, Μιθριδάτης, Αργοναύτης, Φίλαθλοι, ΑΕ Σαλαμίνας, Αμφιάλη, Αστέρια Δραπετσώνας, ΑΕ Νεάπολης.

 

ΚΥΠΕΛΛΟ

 

1ος ΓΥΡΟΣ

 

1. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ

2. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

3. ΑΟ ΖΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

4. ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

5. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ

7. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

8. ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ

9. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ

11. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

12. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

13. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ

14. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

15. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΣΠΙΘΑ

16. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ- ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

17. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ

18. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑ

19. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ

20. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

 

*Οι αγώνες είναι προγραμματισμένοι να διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 12-13/9

 

2ος ΓΥΡΟΣ

1.ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

2.ΝΙΚΗΤΗΣ 3 –ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

3.ΝΙΚΗΤΗΣ 8 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

4.ΝΙΚΗΤΗΣ 20 – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

5.ΝΙΚΗΤΗΣ 1 – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

6.ΝΙΚΗΤΗΣ 4 – ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

7.ΑΕ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ

8.ΝΙΚΗΤΗΣ 15 – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

9.ΝΙΚΗΤΗΣ 14 – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

10.ΝΙΚΗΤΗΣ 11 – ΝΙΚΗΤΗΣ 17

11. ΝΙΚΗΤΗΣ 9 –ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ

12.ΝΙΚΗΤΗΣ 6 – ΝΙΚΗΤΗΣ 10

13.ΝΙΚΗΤΗΣ 16 – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

14.ΕΙΡΗΝΗ 2005 – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

15.ΝΙΚΗΤΗΣ 7 –ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

16. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

17.ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

18.ΠΕΡΑΜΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

19.ΝΙΚΗΤΗΣ 2 – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

20.ΝΙΚΗΤΗΣ 13 – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

21.ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ

22.ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

23.ΝΙΚΗΤΗΣ 5 – ΝΙΚΗΤΗΣ 19

*Οι αγώνες είναι προγραμματισμένοι να διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 26-27/9

*Στον 3ο γύρο προκρίνονται χωρίς αγώνα τα σωματεία ΙΩΝΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗΤΗΣ 12 και ΝΙΚΗΤΗΣ 18.

 

Δείτε ΕΔΩ περισσότερες φωτογραφίες

 

 


 



Σχετικά άρθρα

Τελευταια

Εφημερεύοντα Φαρμακεία ΑΤΤΙΚΗΣ