![ΌΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ – Χριστουγεννιάτικα δώρα για τα παιδιά συγκεντρώνει ο Δήμος Νίκαιας-Αγ.Ι. Ρέντη](http://koinoniki.gr/wp-content/uploads/2023/12/afisa-680x365.jpg)
11 Δεκεμβρίου 2023
Xριστουγεννιάτικα δώρα για τα παιδιά των ευπαθών κοινωνικών ομάδων, συγκεντρώνει ο Δήμος Νίκαιας-Αγ.Ι. Ρέντη συμμετέχοντας στη δράση του ΌΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ .
Όσοι επιθυμούν μπορούν να προσφέρουν παιχνίδια, παιδικά βιβλία και ό,τι άλλο μπορεί να επιθυμεί ένα παιδί το Σάββατο 16 Δεκεμβρίου και στα δυο Δημαρχεία Νίκαιας ( Π. Τσαλδάρη 10) και Ρέντη (Μπιχάκη 8) από τις 10 το πρωί έως τις 2 το μεσημέρι. Και φέτος γινόμαστε όλοι Αϊ Βασίληδες για να πολλαπλασιάσουμε τα χαμόγελα στα χείλη των παιδιών.