![Η Γιορτή Ανακύκλωσης επιστρέφει στον Πειραιά! – Την Παρασκευή 15 Σεπτεμβρίου στην Πλατεία Κοραή](http://koinoniki.gr/wp-content/uploads/2023/09/anakyklosi-680x365.jpg)
05 Σεπτεμβρίου 2023
Ανακαλύψτε το Πολυκέντρο Ανακύκλωσης και ανακυκλώστε πλαστικές, μεταλλικές και γυάλινες συσκευασίες. Όσο περισσότερο ανακυκλώσετε τόσες περισσότερες συμμετοχές θα έχετε σε κληρώσεις για μεγάλα δώρα!
Επίσης, θα υπάρχουν: Παιχνίδια & καλλιτεχνικές δραστηριότητες για τα παιδιά, Ζωντανή ραδιοφωνική μετάδοση από τον My Radio 104.6 fm, Κωμική παρουσίαση από τον Αλέξανδρος Τσουβέλας αλλά και Συναυλία με τους Stavento και Ήβη Αδάμου . Η φετινή Γιορτή Ανακύκλωσης θα είναι η καλύτερη που έγινε ποτέ! H 3η Γιορτή Ανακύκλωσης του Δήμου Πειραιά διοργανώνεται σε συνεργασία με την εταιρεία Ανταποδοτική Ανακύκλωση.