Εφημερίδα Κοινωνική

Το Πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (4-5/12) στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΠ

 Breaking News

Το Πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (4-5/12) στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΠ
01 Δεκεμβρίου 2021

Για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΠ θα γίνουν οι παρακάτω αγώνες το ερχόμενο Σαββατοκύριακο:

Α′ Κατηγορία Α Όμιλος (10η αγων.)

1. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 04/12/21 15:30

2. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 04/12/21 15:45

3. ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 05/12/21 13:30

4. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 05/12/21 15:00

5. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 05/12/21 16:00

6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 05/12/21 16:30

 

Α Κατηγορία Β Όμιλος (10η αγων.)

7. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 04/12/21 15:30

8. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 05/12/21 12:00

9. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 05/12/21 15:00

10. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 05/12/21 15:30

11. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 05/12/21 16:00

 

Α Κατηγορία Γ Όμιλος (10η αγων.)

12. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 04/12/21 15:30

13. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 04/12/21 16:00

14. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 04/12/21 16:00

15. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 05/12/21 10:30

16. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 05/12/21 12:00

 

Β′ Κατηγορία Α Όμιλος (9η αγωνιστική)

17. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 04/12/21 15:30

18. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 04/12/21 16:00

19. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 05/12/21 10:30

20. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 05/12/21 15:00

 

Β Κατηγορία Β Όμιλος (9η αγωνιστική)

21. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 05/12/21 10:30

22. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 05/12/21 10:30

23. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 05/12/21 12:00

24. ΘΗΣΕΑΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 05/12/21 13:30

 

Γ Κατηγορία (9η αγωνιστική)

25. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 04/12/21 15:30

26. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 04/12/21 15:30

27. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 05/12/21 10:30

28. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 05/12/21 11:00

29. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 05/12/21 15:00


 



Σχετικά άρθρα

Τελευταια

Εφημερεύοντα Φαρμακεία ΑΤΤΙΚΗΣ