![Ατρόμητος Πειραιά: Προκρίθηκε και ετοιμάζεται για Θύελλα](http://koinoniki.gr/wp-content/uploads/2020/10/atromitos_peiraios-680x365.png)
09 Οκτωβρίου 2020
Ο Ατρόμητος Πειραιά του Αντρέα Μπαρμπολούτσι μετά από ένα συναρπαστικό παιχνίδι νίκησε 4-1 στα πέναλτι τον πολύ καλό Φαληρικό του Δημήτρη Γιαννούλη (το σκορ του κανονικού αγώνα και της παράτασης ήταν 3-3!) και προκρίθηκε στους «16″ του θεσμού!
Το επόμενο ματς του Ατρόμητου είναι αυτό κόντρα στην ΑΕ Θύελλας/Αχιλλέα Κορυδαλλού του Σταμάτη Αναστασιάδη, που θα διεξαχθεί την Δευτέρα στις 16:30 στο γήπεδο της Νίκαιας.