Εφημερίδα Κοινωνική

Αποτελέσματα και βαθμολογίες όλων των Πρωταθλημάτων του Πειραιά

Αποτελέσματα και βαθμολογίες όλων των Πρωταθλημάτων του Πειραιά
26 Οκτωβρίου 2020

Άλλο ένα Σαββατοκύριακο γεμάτο αγωνιστική δράση στα γήπεδα του Πειραιά. Δείτε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες από τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Πειραιά.

Α” κατηγορία 1ος όμιλος

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – Ερμής Κορυδαλλού 4-0

Δόξα Πειραιά – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 0-1

Αστέρας Κερατσινίου – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ 1-5

ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Ηρακλής Νίκαιας 3-1

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – Ατρόμητος Κερατσινίου 2-1

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – Παντζιτζιφιακός 3-2

ΠΕΡΑΜΑΪΚΟΣ – Δίας Κορυδαλλού 1-0

ΑΟ Καστέλλας – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ 1-2

 

Βαθμολογία

1) ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ            13 (12-4)

2) ΠΕΡΑΜΑΪΚΟΣ                  13 (9-2)

3) ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ                     12 (7-3)

4) ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ            10 (8-2)

5) ΗΦΑΙΣΤΟΣ                         9 (16-2)

6) ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ                     8  (7-9)

7) ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ      7  (9-3)

8) ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ          7  (10-6)

9) ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ           7  (8-6)

10) ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ        7 (3-5)

11) ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ        6  (9-17)

12) ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ           4  (8-9)

13) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡ.           4  (5-7)

14) ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ    4 (6-10)

15) ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ               3 (4-17)

16) ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ                  0 (3-11)

17) ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣ.           0 (4-15)

 

Α” κατηγορία 2ος όμιλος

Νέοι Ευγένειας – ΑΟ Κορυδαλλού 0-0

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ – ΑΕ Περάματος 2-1

Νέοι Δραπετσώνας – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 2-3

Σαρωνικός Αίγινας – ΑΜΦΙΑΛΗ 0-1

ΘΥΕΛΛΑ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ – Θύελλα Μοσχάτου 3-0

Μ.Αετός/Ολυμπιάδα – ΧΑΡΑΥΓΗ 0-1

 

Βαθμολογία

1) ΑΜΦΙΑΛΗ                         13 (9-1)

2) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ    10 (13-3)

3) Μ.ΑΕΤΟΣ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ  10  (11-4)

4) ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ                    10 (7-5)

5) ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                9  (8-6)

6) ΦΙΛΑΘΛΟΙ                          7  (8-4)

7) ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ       7  (8-5)

8) ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ               6  (6-4)

9) ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ                      6 (7-7)

10) ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ                 6 (4-8)

11) ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ             4 (1-3)

12) ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ        4  (5-9)

13) ΘΥΕΛΛΑ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ          4 (4-8)

14) ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΔΡΑΠ.         3  (5-9)

15) ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ      3  (5-12)

16) ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ            3 (4-11)

17) ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ             1 (2-8)

 

Β” κατηγορία 1ος όμιλος

Οδηγήτρια – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠ. 1-3

ΑΟΚ Φαλήρου – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 0-5

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΟ Πειραιάς 2-0

ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – Ποσειδών 2-0

ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – Ολυμπ. Κερ. 4-1

 

Βαθμολογία

1) ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠ.             10 (12-5)

2) ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ                     9  (6-0)

3) ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ             6  (7-2)

4) ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ                    6  (6-3)

5) ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΧΑΤΖ.            6 (6-4)

6) ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ        6  (5-6)

7) ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ                 5  (10-7)

8) ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                     3  (6-6)

9) ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ                     3  (4-8)

10) ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ                3 (1-12)

11) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡ.         1 (4-14)

 

Β” κατηγορία 2ος όμιλος

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ. – Θησέας 2-0

Πανιώνιος Κερ. – ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ 0-1

ΕΝΩΣΗ ΚΑΜ. – Άρης Αμφιάλης 1-0

ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ – Κύπρος Κορυδαλλού 1-0

ΑΟΑΔ – Αστέρας Νίκαιας 2-0

 

Βαθμολογία

1) ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ            12 (9-4)

2) ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ                         12 (8-3)

3) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ.           7  (6-2)

4) ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ            7  (4-1)

5) ΑΟΑΔ                                  7  (4-1)

6) ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡ.               6 (2-3)

7) ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜ.                 4  (2-2)

8) ΘΗΣΕΑΣ                              3  (5-8)

9) ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡ.                    0  (0-4)

10) ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ             0  (2-8)

11) ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ            0  (1-7)

 

Γ” κατηγορία

ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – Προμηθέας 3-0

ΦΟΙΝΙΚΑΣ Α.Σ. – Άνω Νεάπολη 2-0

Δάφνη Ταμπουρίων – ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ 1-4

Προφ. Ηλίας – ΠΗΓΑΣΟΣ Α.Δ. 1-4

ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΣ Κωφών 1-0

 

Βαθμολογία

1) ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ                       12 (12-2)

2) ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                 10  (6-2)

3) ΑΣ ΚΩΦΩΝ                        7  (6-2)

4) ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ    7 (6-4)

5) ΠΗΓΑΣΟΣ Α.Δ.                  6  (8-4)

6) ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ                   4  (6-6)

7) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ                   4  (3-9)

8) ΦΟΙΝΙΚΑΣ Α.Σ.                 3  (2-6)

9) ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ               3  (3-8)

10) ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠ.               1  (3-12)


Σχετικά άρθρα

Τελευταια

Εφημερεύοντα Φαρμακεία ΑΤΤΙΚΗΣ