![Ο Πέτρος Κόκκαλης στηρίζει σταθερά τον Γιάννη Μώραλη](http://koinoniki.gr/wp-content/uploads/2018/11/moralis_petroskokalis-2-680x365.jpg)
13 Νοεμβρίου 2018
Με μια ανακοίνωση στα social media ο Εντεταλμένος Δημοτικός Σύμβουλος Τοπικής Οικονομικής Ανάπτυξης και Επιχειρηματικότητας του Δήμου Πειραιά, κ. Πέτρος Κόκκαλης, ξεκαθαρίζει πως στηρίζει απόλυτα τον δήμαρχο Πειραιά Γιάννη Μώραλη.
Με την ανακοίνωση αυτή ο κ. Πέτρος Κόκκαλης αποσαφηνίζει σε όλους…. και κλείνει το θέμα, αφού όπως αναφέρει δεν ενδιαφέρεται ούτε θέλει να γίνει δήμαρχος.