Εφημερίδα Κοινωνική

Η Ε.Π.Σ.Πειραιά ενημερώνει (Κλήρωση Α’-Β” φάσης Κυπέλλου & Διαχωρισμός ομίλων Α’-Β” Κατηγορίας)

Η Ε.Π.Σ.Πειραιά ενημερώνει (Κλήρωση Α’-Β” φάσης Κυπέλλου & Διαχωρισμός ομίλων Α’-Β” Κατηγορίας)
04 Σεπτεμβρίου 2018

Ο διαχωρισμός των σωματείων σε ομίλους (Α’-Β’ Κατηγορία)

Ο διαχωρισμός των σωματείων σε ομίλους όπως προέκυψε από τη σημερινή κλήρωση στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πειραιά είναι ο εξής:

Α’ Κατηγορία

1ος Όμιλος

1. ΑΜΦΙΑΛΗ

2. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ

4. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

5. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

6. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

7. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

8. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

9. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

10. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

11. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ/ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

12. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

13. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

14. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

Α’ Κατηγορία

2ος Όμιλος

1. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

2. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ

3. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

4. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

5. ΚΑΡΑΒΑΣ

6. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

7. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

8. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

9. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

10. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

11. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

12. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

13. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

14. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Β’ Κατηγορία

1ος Όμιλος

 

1. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

2. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ

3. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

5. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

6. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

7. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ

8. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

9. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

10. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

11. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

12. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

13. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

14. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

Β’ Κατηγορία

2ος Όμιλος

1. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

2. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

3. ΦΙΛΑΘΛΟΙ

4. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

5. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

8. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

9. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ

10. ΘΗΣΕΑΣ

11. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

12. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ

13. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

14. ΣΠΙΘΑ

*Η 1η Αγωνιστική της Α’,Β’& Γ’ Κατηγορίας είναι προγραμματισμένη να διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 6-7/10.

*Η κλήρωση για τον καταρτισμό του προγράμματος Α’ – Β’ – Γ’ Κατηγορίας θα διεξαχθεί σε ημερομηνία που θα γνωστοποιηθεί από την Επιτροπή Πρωταθλήματος με νεώτερη ανακοίνωση.

Η κλήρωση του Κυπέλλου Ερασιτεχνών Πειραιά 2018-2019

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πειραιά η κλήρωση της α’ φάσης και β’ φάσης του Κυπέλλου Ερασιτεχνών Πειραιά 2018-2019. Τα ζευγάρια που προέκυψαν είναι τα εξής:

Α’ ΦΑΣΗ

1. ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ

2. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

3. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

4. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

5. ΠΕΡΑΜΑΪΚΟΣ – ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ

6. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

7. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

8. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

9. ΘΗΣΕΑΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

10. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

11. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

12. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

13. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

14. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ

15. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

16. ΣΠΙΘΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ

17. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

18. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

19. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

*Στη β’ φάση προκρίνεται χωρίς αγώνα το σωματείο ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ.

*Οι αγώνες είναι προγραμματισμένοι να διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 15-16/9

Β’ ΦΑΣΗ

1. ΝΙΚΗΤΗΣ 6 – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

2. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

3. ΝΙΚΗΤΗΣ 7 – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

4. ΝΙΚΗΤΗΣ 13 – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

5. ΝΙΚΗΤΗΣ 4 – ΝΙΚΗΤΗΣ 2

6. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

7. ΝΙΚΗΤΗΣ 12 – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

8. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

9. ΝΙΚΗΤΗΣ 10 – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ/ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

10. ΝΙΚΗΤΗΣ 5 – ΝΙΚΗΤΗΣ 18

11. ΝΙΚΗΤΗΣ 19 – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

12. ΝΙΚΗΤΗΣ 16 – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

13. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ

14. ΝΙΚΗΤΗΣ 17 – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

15. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

16. ΝΙΚΗΤΗΣ 1 – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

17. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

18. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

19. ΝΙΚΗΤΗΣ 14 – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ

20. ΝΙΚΗΤΗΣ 3 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

21. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

22. ΝΙΚΗΤΗΣ 15 – ΝΙΚΗΤΗΣ 8

*Στη γ’ φάση προκρίνεται χωρίς αγώνα ο ΝΙΚΗΤΗΣ 9,το σωματείο ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ, ο νικητής 11 και το σωματείο ΑΜΦΙΑΛΗ.

*Οι αγώνες είναι προγραμματισμένοι να διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 22-23/9

 

 

 


Σχετικά άρθρα

Τελευταια

Swiffy Output
Εφημερεύοντα Φαρμακεία ΑΤΤΙΚΗΣ