12 Δεκεμβρίου 2016
Ο Πειραιάς εόρτασε μεγαλοπρεπώς τον Άγιο Σπυρίδωνα, με περιφορά της Ιεράς εικόνας στους κεντρικούς δρόμους του Πειραιά και στο λιμάνι, παρουσία όλων των φορέων και των αρχών της πόλεως.
Δείτε το φωτογραφικό άλμπουμ ΕΔΩ
Ο Πειραιάς εόρτασε μεγαλοπρεπώς τον Άγιο Σπυρίδωνα, με περιφορά της Ιεράς εικόνας στους κεντρικούς δρόμους του Πειραιά και στο λιμάνι, παρουσία όλων των φορέων και των αρχών της πόλεως.
Δείτε το φωτογραφικό άλμπουμ ΕΔΩ