01 Δεκεμβρίου 2016
Την Κυριακή 4 Δεκεμβρίου 2016 και ώρα 19.00 στο αμφιθέατρο του Ραλλείου Γενικού Λυκείου Θηλέων Πειραιά (Γρ. Λαμπράκη 1 και ΕΠΟΝιτών, Πειραιάς) διοργανώνετε εκδήλωση- αφιέρωμα στον μεγάλο Λευκαδίτη ποιητή Άγγελο Σικελιανό από το Σύλλογο Διδασκόντων του Ραλλείου Γενικού Λυκείου Θηλέων Πειραιά, σε συνεργασία με τον Πολιτιστικό Σύλλογο Επτανησίων Γαλατσίου, στο πλαίσιο του εορτασμού των 160 χρόνων από την ίδρυση Σχολείου μας.