02 Ιουλίου 2015
«Ανάσες» ψυχαγωγίας από την παιδική χορωδία του Δικηγορικού Συλλόγου Περαιά.
Η Παιδική Χορωδία του Δικηγορικού Συλλόγου Πειραιά πραγματοποίησε ακόμη μια ξεχωριστή εκδήλωση με επίκεντρο τα τραγούδια του Ελληνικού και Ξένου Κινηματογράφου. Ο πρόεδρος Γιώργος Σταματογιάννης μαζί με τα μέλη του ΔΣ υποδέχτηκαν πολλούς καλεσμένους που έδωσαν το θερμό τους χειροκρότημα στα παιδιά. Ανάμεσά τους και η αντιδήμαρχος κα Αθηνά – Γλύκα Χαρβαλάκου.
ΔΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΗΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΔΩ.