Εφημερίδα Κοινωνική

ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΤΑΥΡΟΙ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ «ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ-ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ»

 Breaking News

ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΤΑΥΡΟΙ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ «ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ-ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ»
30 Μαΐου 2014

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμού ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ-ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Πειραιώς

1 ) ΑΛΦΙΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΤΥΧΙΟΥ 122

2 ) ΑΝΔΡΕΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΤΙΑΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 112

3 ) ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 65

4 ) ΔΡΑΚΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 64

5 ) ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 61

6 ) ΒΑΦΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ 60

7 ) ΖΙΩΖΙΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 59

8 ) ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 58

9 ) ΚΑΦΦΕΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 53

10 ) ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 52

11 ) ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 50

12 ) ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 49

13 ) ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 46

14 ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 46

15 ) ΚΡΕΜΥΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 45

16 ) ΡΑΦΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 45

17 ) ΖΑΡΕΙΦΗ ΔΑΝΑΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 42

18 ) ΛΕΜΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 40

19 ) ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ 39

20 ) ΚΑΤΡΑΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 36

21 ) ΤΣΟΥΡΙΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 36

22 ) ΒΟΡΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 33

23 ) ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 33

24 ) ΤΡΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 29

25 ) ΚΑΓΓΕΛΑΡΗ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ (ΜΕΜΑ) του ΝΙΚΗΤΑ 28

26 ) ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ-ΒΕΝΙΑΜΙΝ-ΑΝΤΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 28

27 ) ΤΣΙΝΙΚΑ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 27

28 ) ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΤΥΠΑΣ-ΣΟΦΟΚΛΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 24

29 ) ΜΑΤΑΦΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΤΙΜΟΘΕΟΥ 23

30 ) ΤΣΑΛΗΜΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 23

31 ) ΜΑΡΑΓΚΙΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΜΥΡΩΝΑ 22

32 ) ΜΠΑΜΠΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΤΣΙ) του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 21

33 ) ΣΤΑΜΑΤΟΝΙΚΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 20

34 ) ΚΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19

35 ) ΜΩΫΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 19

36 ) ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ 18

37 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17

38 ) ΠΕΝΤΑΦΡΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 17

39 ) ΤΣΟΥΒΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16

40 ) ΜΠΟΛΟΒΙΝΑ ΜΑΡΙΑ-ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΘΩΜΑ 15

41 ) ΠΑΝΤΕΛΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15

42 ) ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 14

43 ) ΛΟΥΜΙΩΤΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 13

44 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ 13

45 ) ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 13

46 ) ΚΛΕΙΔΑΡΑΣ ΜΑΡΤΣΕΛΙΝΟ-ΑΝΤΟΝΙΟ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 12

47 ) ΜΟΣΧΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 12

48 ) ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 11

49 ) ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 10

 

ΜΕΛΟΣ ΔΗΜ./ΚΟΙΝ. ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ 2ου Διαμερίσματος Δήμου Πειραιώς

 

1 ) ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 39

2 ) ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΦΙΛΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 38

3 ) ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 27

4 ) ΚΑΖΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 24

5 ) ΖΟΥΜΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 17

6 ) ΤΣΑΔΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 16

7 ) ΨΥΧΟΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16

 

5ου Διαμερίσματος Δήμου Πειραιώς

 

8 ) ΔΙΑΒΟΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 57

9 ) ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 37

10 ) ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 32

11 ) ΠΕΠΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22

12 ) ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 22

13 ) ΣΚΑΡΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 12

14 ) ΚΑΤΡΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 11

 


Σχετικά άρθρα

Τελευταια

Εφημερεύοντα Φαρμακεία ΑΤΤΙΚΗΣ