Εφημερίδα Κοινωνική

Τα ονόματα στο ψηφοδέλτιο του Θοδωρή Δρίτσα

 Breaking News

Τα ονόματα στο ψηφοδέλτιο του Θοδωρή Δρίτσα
23 Απριλίου 2014

Εγκρίθηκαν με υποδειγματικά δημοκρατικές διαδικασίες από τη συνέλευση της δημοτικής παράταξης «Το Λιμάνι της Αγωνίας – Πειραιάς η πόλη μας», με υποψήφιο δήμαρχο τον Θοδωρή Δρίτσα και ανακοινώθηκαν τα πρώτα ονόματα υποψηφίων του ψηφοδελτίου του συνδυασμού.

Ο Θοδωρής Δρίτσας, σε δήλωσή του με αφορμή την ανακοίνωση αυτή, απηύθυνε πρόσκληση για συστράτευση σε όλες τις κοινωνικές και επαγγελματικές δυνάμεις και τους πολίτες του Πειραιά, ανεξάρτητα από την κομματική διαδρομή τους.

 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ Δημοτικής Παράταξης

Το Λιμάνι της Αγωνίας- Πειραιάς η Πόλη μας

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

2. ΑΓΟΡΓΙΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

3. ΑΘΟΥΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

4. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

5. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ.ΜΕΛΟΣ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ<ΔΙΟΓΕΝΗ> &<ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ>ΦΡΕΑΤΤΥΔΟΣ

6. ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΗΣ- ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ 2ου ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ

7. ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΗΣ

8. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ

9. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ-ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

10. ΒΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΤΕ

11. ΒΛΑΧΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΣ

12. ΒΟΥΤΥΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΙΔΟΨΥΧΙΑΤΡΟΣ-ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΨΥΧΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ & ΕΡΕΥΝΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

13. ΒΡΕΤΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΕΜΠΟΡΟΣ

14. ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΥ -ΛΕΟΝΤΙΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

15. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

16. ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΤΕΛΩΝΙΣΤΗΣ

17. ΓΚΟΥΦΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ

18. ΓΛΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ-ΠΟΛΕΟΔΟΜΟΣ

19. ΓΩΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΙΜΕΝΕΡΓΑΤΗΣ ΟΛΠ-ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΕΝΩΣΗΣ ΛΙΜΕΝΕΡΓΑΤΩΝ ΟΛΠ

20. ΔΕΔΕΣ ΙΑΣΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ.ΜΕΛΟΣ ΕΚΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ-ΕΞΩΡΑΙΣΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ Ν.ΦΑΛΗΡΟΥ

21. ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΕΜΠΟΡΟΣ- ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΠΑΓΓ. ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ -ΟΙΚΟΝ. ΕΠΟΠΤΗΣ ΑΘΛ.ΣΥΛ.ΝΕΦΡΟΠΑΘΩΝ <ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ>

22. ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ

23. ΖΑΒΙΑΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ – ΦΥΣΙΑΤΡΟΣ

24. ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

25. ΖΕΥΓΟΛΑΤΑΚΟΣ ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

26. ΖΗΛΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

27. ΖΟΡΜΠΑΛΑ ΜΑΡΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

28. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ ΠΕ(ΚΕΕΛΠΝΟ) ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ (ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΒΙΟΕΠΙΣΤΗΜΩΝ & ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΕΚΕΦΕ) ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

29. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ – ΚΟΝΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΜΕΛΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΔΗΚΚΙ

30. ΚΑΛΛΙΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΧΗΜΙΚΟΣ-ΑΡΙΣΥΝΤΑΚΤΗΣ & ΕΚΔΟΤΗΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟΥ<ΘΡΟΙΣΜΑ>-ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ ΣΤΙΣ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΕΙΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑ

31. ΚΑΝΤΙΩΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

32. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ – ΛΟΓΙΣΤΗΣ

33. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

34. ΚΑΡΑΝΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΕΡΓΟΣ-ΠΡΩΗΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΠΕΙΡΑ’Ι’ΚΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ

35. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

36. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Α΄ΟΓΚΟΛΟΓΙΚΗΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΜΕΤΑΞΑ

37. ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ-ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ & ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

38. ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ ΕΚΤΕΛΩΝΙΣΤΗΣ

39. ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

40. ΚΑΤΣΙΑΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ

41. ΚΙΜΠΙΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΥΧΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ.ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΓΟΝΕΩΝ ΣΤΟ Α΄ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ Δ.Σ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΕΝΩΣΕΩΝ ΓΟΝΕΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ

42. ΚΟΚΚΑΛΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ-ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ.ΜΕΛΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ & ΠΟΔΗΛΑΤΟΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΛΕΣΧΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

43. ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ.ΜΕΛΟΣ ΔΙΚΤΥΟΥ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ

44. ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

45. ΚΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ-ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

46. ΚΟΥΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΡΓΟΣ ΨΥΚΤΙΚΟΣ

47. ΚΥΖΗΡΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΔΑΚΤΟΡΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ.ΜΕΛΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΜΕΛΕΤΩΝ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΥΡΙΖΑ

48. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΜΠΕΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

49. ΛΑΟΥΡΔΑ ΕΛΕΝΗ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ

50. ΛΕΚΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΕΗ

51. ΛΕΟΝΤΙΤΣΗΣ ΦΟΙΒΟΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΥΧΟΣ ΜΗΧ/ΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ-ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΟΣ ΕΜΠ

52. ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ

53. ΛΙΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΙΟΤΕΧΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΥΡΓΟΣ

54. ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ-ΜΕΛΟΣ Δ.Σ ΕΝΩΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΗΣΗΣ

55. ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΣ ΣΥΜΕΩΝ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

56. ΜΑΚΡΥΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΕΚΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

57. ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΡΓΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ-ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΣΤΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ

58. ΜΑΣΤΟΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΜΠΟΡΟΣ

59. ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΡΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ <ΥΓΕΙΑ>-ΕΘΕΛΟΝΤΡΙΑ ΙΑΤΡΩΝ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

60. ΜΕΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ-ΠΟΛΕΟΔΟΜΟΣ

61. ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ-ΤΑΜΙΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ 3ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ

62. ΜΙΝΑΣΙΑΝ ΤΑΚΟΥΙΝ (ΚΟΥΙΝ) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ-ΔΑΣΚΑΛΑ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

63. ΜΟΣΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΦΥΣΙΚΟΣ-ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΙΩΝΝΕΙΔΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ

64. ΜΟΥΜΤΖΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΗΣ

65. ΜΟΥΤΣΑΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΡΜΗΝΕΥΤΡΙΑ

66. ΜΠΕΝΑΡΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΧΗΜΙΚΟΣ-ΔΑΣΚΑΛΑ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

67. ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΤΙΝΑ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΓΑΛΛΙΚΩΝ

68. ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ -ΜΕΛΟΣ Δ.Σ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ

69. ΝΕΡΟΜΗΛΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

70. ΝΤΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ-ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΣΠΟΥΔΩΝ ΕΘΝΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ

71. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

72. ΠΑΙΝΕΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ

73. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΣ- ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΑΥΤΙΣΤΙΚΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

74. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΣΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΡΙΑ

75. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

76. ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ

77. ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ

78. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΙΑΚΑ

79. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

80. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ – ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΥΡΙΖΑ

81. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΠΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ-ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΕΤΑΝΑΣΤΑΤΩΝ

82. ΠΑΤΣΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

83. ΠΑΤΣΙΚΟΥ-ΒΑΡΚΑΡΟΛΗ ΜΑΡΙΑ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

84. ΠΕΝΤΟΤΗ ΖΩΗ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΑΙΓΑΙΟΥ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ

85. ΠΙΤΣΟΛΑΝΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΝΕΡΓΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΕΡΙΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ

86. ΠΙΦΕΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ

87. ΠΛΑΤΑΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΩΗΝ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

88. ΠΟΤΗΡΗ ΜΑΡΟΥΣΑ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

89. ΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ-ΔΙΔΑΚΤΟΡΑΣ ΝΟΜΙΚΗΣ

90. ΠΡΟΣΑΛΕΝΤΗ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ

91. ΡΙΖΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ-ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ<ΦΙΛΟΙ ΚΗΠΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ>

92. ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΕΡΓΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ – ΜΕΛΟΣ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΣΥΡΙΖΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

93. ΣΑΡΙΚΑ ΧΡΥΣΙΗΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ

94. ΣΑΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

95. ΣΕΡΒΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ

96. ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ Μ.Ε-ΦΥΣΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΕΛΜΕ ΠΕΙΡΑΙΑ

97. ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟΥΧΟΣ-ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟΥΧΩΝ ΑΓΙΑ ΤΡΙΑΔΑ

98. ΣΟΥΚΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ- ΕΚΔΟΤΗΣ- ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΕΙΡΑ’Ι’ΚΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΤΩΝ ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΩΝ

99. ΣΟΥΜΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ-ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΣ Α” ΕΣΥ-ΔΙΔΑΚΤΩΡ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ

100. ΣΤΑΘΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ- ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ- ΜΕΛΟΣ Δ.Σ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ 2ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣ-ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΩΡΩΠΟΥ

101. ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ-ΕΘΝΟΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΧΟΡΟΥ-ΧΟΡΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ

102. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΝΙΑ ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ

103. ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΘΩΜΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

104. ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΕΩΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ Α.Ο ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

105. ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΙΑΚΟΣ

106. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

107. ΤΣΙΓΚΑΡΙΔΑ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΟΣ- ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

108. ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

109. ΤΣΙΤΣΙΛΙΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΙΑΤΡΟΣ ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟΣ (ΠΕΔΥ)

110. ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΝΔΥΜΑΤΟΛΟΓΟΣ

111. ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΛΠ- ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΛΙΜΑΝΙΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ

112. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΤΕΛΕΙΟΦΟΙΤΟΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ- ΜΕΛΟΣ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΣΥΡΙΖΑ

113. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ-ΜΕΛΟΣ ΔΙΚΤΥΟΥ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ-ΜΕΛΟΣ ΟΙΚΟΛΟΓΩΝ ΠΡΑΣΙΝΩΝ

114. ΧΡΟΝΑ ΕΥΗ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΑΠ/ΟΤΕ

115. ΧΡΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

116. ΧΡΥΣΟΓΕΛΟΥ ΛΙΝΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

117. ΨΑΛΙΔΑΚΟΣ ΠΟΥΛΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

 


Σχετικά άρθρα